• Ekiplerimiz desteğe hazır! +90 232 503 40 80
  • Çınar Mah. Fatih Cad. No:1/23 Çiçek Plaza Kat:4 Ofis:402 Bornova/İzmir
Awesome Image

Hakkımızda | GNY Logistics

Awesome Image

20 Yılı Aşan Sektör Tecrübesiyle

Awesome Image
Hakkımızda

Güvenilir & Yenilikçi Lojistik

Tecrübe, elde edilen deneyimlerin bütünüdür. GNY International Logistics olarak kuruluşumuzun temel felsefesini tecrübe oluşturuyor.

Deneyim Paylaşımı

Şeffaf İletişim

Lojistik sektöründe uzun yıllar görev yapan ve bu alanda eğitim alan kişilerin bir araya gelmesiyle hizmette fark yaratmak amacıyla çözümler üretiyoruz. Sektörde edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimize en iyi şekilde yansıtıyor, onlara katkı sağlayacak bütün gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanlarda önceliği daima müşterilerimizin memnuniyetine veriyoruz. Günün her saati ulaşılabilir olmak, bizim en önemli özelliğimiz. Çünkü müşterilerimiz her taleplerine 7/24 hızlı çözüm üretileceğini biliyor. Böylece hizmet kalitemizle sektörde adımızdan söz ettiriyoruz.

 

Uzmanlaştığımız kara yolu ve minivan taşımalarının yanı sıra intermodal, hava yolu, deniz yolu, proje taşımacılığı ve depolama alanlarında da müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz. 

Özellikle kara yolunda ekspres taşımalarımızla Türkiye ile Avrupa arasında hızlı transit süreler vadediyoruz. Parsiyel ve komple olmak üzere her sektörde yükleri farklı araç tiplerimizle taşıyabiliyoruz.

Güçlü insan kaynağımız, her biri alanında uzman ve gerekli sertifikalara sahip kişilerden oluşuyor.

GNY International Logistics olarak lojistik sektöründe müşterilerimize değer katmaya devam edeceğiz.

4500+

Taşıma Operasyonu / Yıllık

30+

Çalışan Sayısı

550+

Memnun Müşteri

100%

Zamanında Teslimat